فروشگاه اینترنتی

گروه تولیدکنندگان فرش دستباف قالین

فرش قالین فروشگاه آنلاین تخصصی فرش دستباف است که متشکل از گروه تولیدکنندگان فرش دستباف(با 600 نفر بافنده زیرمجموعه) و به پشتوانه تجارب ارزنده کارشناسان مجرب این حرفه و دانش و تخصص متخصصین تجارت الکترونیک و بر پایه اصول کلیدی شفافیت، محتوای دقیق و مشتری‌مداری موفق شده است تا روز به روز فعالیت خود را توسعه بخشیده و به عنوان یک وب‌سایت فروشگاهی بین‌المللی فعالیت نماید.

در فروشگاه اینترنتی فرش قالین، فرش دستباف، فرش ترکمن، تابلو فرش دستباف و همچنین پشتی دستباف عرضه می‌گردد.

با توجه به اینکه حدود 600 نفر بافنده با مجموعه قالین و در زمینه تولید فرش دستباف، فرش ترکمن، تابلو فرش دستباف و پشتی دستباف همکاری دارند، و فرش‌های عرضه شده در سایت، تنها نمونه‌ای از تولیدات قالین است، کافیست نوع، طرح و ابعاد فرش مورد درخواست خود را اعلام تا سریعا تصاویر و قیمت فرش اعلام گردد.

فروشگاه اینترنتی گروه تولیدکنندگان فرش دستباف قالین

خرید از فرش قالین ، ساده و مطمئن است.

عرضه مستقیم و بی واسطه
فروش بر مبنای مشاوره

  • فرش قالین یک فروشگاه تخصصی است و تمرکز این مجموعه بر عرضه فرش دستباف است.
  • تنها فرش‌های اصیل و بدون نقص فنی در فروشگاه اینترنتی فرش قالین عرضه می‌گردد. اطلاعات و محتوای جامع و دقیق برای تصمیم‌گیری بهتر مشتری در سایت ارائه شده است.
  • ارسال رایگان به سراسر ایران: مشتریان به غیر از مبلغ محصول خریداری شده، هیچ هزینه اضافه‌ای تحت عناوین هزینه حمل، بسته‌بندی و ... پرداخت نمی‌نمایند.
  • فرش قالین تا ۱۰ روز از زمان دریافت سفارش توسط مشتری، آماده پس گرفتن آن به هر علت خواهد بود.

خرید امن و راحت

فرش قالین با کسب گواهی نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت، این نوید را به کاربران گرامی می‌دهد که با مرکزی معتبر و دارای تاییدیه‌های تجارت الکترونیکی همکاری می‌کنند. همچنین فرش قالین دارای تاییدیه ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز است.

مشاوره تخصصی

در تلاشیم تا با ارائه دانش لازم به شما، بتوانید مناسب‌ترین فرش را برای خود انتخاب نمایید. به همین علت بخش بانک جامع اطلاعات فرش دستباف را ایجاد نمودیم. همینطور چنانچه با مشاور فنی فرش قالین تماس بگیرید تمامی پرسش هایتان را پاسخ خواهیم داد و به مشاوره خواهیم پرداخت.